אילוף גורים

אין דבר מרגש יותר מהבאת גור חדש הביתה, הוא חמוד, מתרפק וכל מה שרוצים לעשות הוא ללטף אותו ולשחק איתו. לצד כל ההתרגשות והכיף הגדול שבאימוץ גור כלבים, חשוב לזכור כי מדובר בהתחייבות מצדכם. טיפול בגור כלבים זו חוויה מרגשת, הכלב הופך להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה, הוא בן בית לכל דבר (פשוט על ארבע רגליים ולא שתיים), ולצד הדברים הטובים, לפני שמביאים גור הביתה, חובה לקרוא חומר וללמוד איך לטפל בו נכון.

על כן, מומלץ מאד ללמוד ולהיערך בהתאם, להתעניין בהתנהגות ובאופי של כל גזע ולהתאים לו את האילוף הנכון לו, ולדעת כי אילוף גור הוא תהליך של מספר שבועות לפחות ועליכם להיות סבלניים ולזכור כי אתם מחנכים את הכלב שהגור שלכם יגדל להיות.
אנשים רבים אימצו גורים בהתרגשות רבה ולאחר מספר ימים נוכחו כי מדובר בעבודה רבה והתאיישו, עליכם להיות מוכנים לכך שכלב הוא יצור חי עם רצונות משלו, האילוף שלו הוא עבודה משותפת של שניכם. כמובן כאשר מדובר בגור, קל יותר ללמד אותו ולבנות אצלו התנהגות נכונה ורצויה, מאשר אצל כלב בוגר שכבר התקבעו אצלו דפוסים (ממש כפי שקל יותר ללמד ילד לא להתנהג בצורה מסוימת מאשר אדם בוגר)

הדרך לחיים משותפים

במסגרת אילוף גורים, הגור הקטן יילמד להימנע מעשיית צרכים בבית, ואחר-כך ניתן להתקדם לשיעורי משמעת בסיסית, תקשורת בין הכלב לבעליו ופתרון בעיות התהגות.
שיעורי האילוף יתקיימו בביתך, בסביבה הטבעית לכלב, בה הוא מרגיש נעים ובטוח. בתוך השיעור תקבלו משימה לתרגול במהלך השבוע. השיעורים הם באווירה טובה, בשיטת אילוף חיובי המקנה התנהגות נכונה ורצויה אצל הכלב תוך מתן צ'ופרים.

אז מה עושים בתהליך חינוך גורים?

קודם כל הדרכה נכונה איך להימנע מצרכים בבית
לאחר מכן נעבור למשמעת בסיסית, פתרון בעיות התנהגות, סוציאליזציה ותקשורת נכונה.
שיעורי אילוף גורים שלנו הם בביתך, בסביבה הטבעית של הכלב.
בכל שעור אילוף תקבל משימה לתרגול בהמשך השבוע.
השעורים מאוד מהנים גם לך וגם לכלבך עבודה באמצעות שיטות חיוביות והמון צ'ופרים.
תוכל ללמד את כלבך מגוון "טריקים" שונים במהלך האילוף כגון קפיצה בחישוק, גלגול, לתת יד, נשיקה ועוד.

במסגרת האילוף נטפל בבעיות כמו:

  • פחדים
  • חרדות
  • אי הקשבה לפקודות
  • משמעת
  • נשכנות
  • ניתוב יצרים
  • משחק נכון
  • תקשורת

במסגרת האילוף, אלווה אתכם במסע שלכם ויחד נלמד את הכלב להתנהגות נכונה וחיובית שאתם והוא תרוויחו ממנה. אני לשירותכם, לכל שאלה, התייעצות ומתן עזרה.
לאחר תקופת אילוף משותפת, יווצר קשר מיוחד ואמיץ בינכם לבין הכלב שלכם, תבנו מערכת יחסים הדדית ואתם תיווכחו כי לא רק אתם מלמדים את כלבכם, אלא שאתם גם לומדים הרבה ממנו וכי מדובר בקשר מיוחד ומרגש שלכם עם הכלב.

הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר:

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!