טיולים עם הכלב

אחד הדברים העצובים ביותר הוא לראות כלב קשור למלונה בגינה. בחום או בקור, בעלי כלבים אכזריים לא נותנים לו להיכנס הביתה. לפעמים גם אם הכלב נמצא בבית, גם אז זה עלול להיות כמו בית כלא עבורו במידה ולא מוציאים אותו מספיק פעמים ביום. כמו בני אדם, כלבים צריכים להתאוורר בחוץ, להכיר כלבים אחרים ואנשים. טיולים קצרים לעשיית צרכים בלבד, עלולים לפגוע בהתפתחות הכלב.

טיול עם גורים

עד שהגור לא הגיע לגיל בו מותר לחסנו, יש לתת לו לעשות את צרכיו במקום מוגדר בבית או בגינה. לאחר שחוסן, יש לצאת עם הגור בכל כמה שעות – 5 פעמים ביום – כי לגורים הרבה יותר קשה להתאפק מאשר לכלבים גדולים. אין צורך לצאת לטיולים ארוכים. היזהרו מכלי רכב וכלבים אחרים כי הגור עדיין לא רגיל למצב. לאחר שהכלב הורגל לרצועה וגדל – אפשר לעבור אתו ל 3 טיולים ביום. כאשר אחד מהם הוא טיול ארוך.

טיול עם כלבים בוגרים

כאמור עם כלב בוגר יש לטייל 3 פעמים ביום כאשר אחד מהטיולים הוא בין 30-45 דקות. הכלב לא צריך טיול רק כדי לעשות את צרכיו. חשוב להכיר לו כלבים אחרים כדי שלא יגדל להיות פחדן. חשוב להקדיש זמן לאילוף כלבים בחוץ, כי יכול להיות שהוא יבצע את הפקודות בבית, אבל בגלל הסחות הדעת בחוץ הוא לא יבצע אותן. טיולים ארוכים מאפשרים לכלב לשחרר אנרגיה ולהשתולל. כך הם יהיו רגועים יותר.

זהירות בטיולים

כאשר אתם יוצאים לטיול עם הכלב יש להיזהר מגורמים שונים: תמיד טיילו עם הכלב כשהוא קשור ברצועה. המקומות בהם מותר לשחרר כלב חופשי: גינות לכלבים ומקומות רחוקים מכבישים. כמו כך יש להיזהר בטיולים בשעות החום. כאשר האספלט לוהט הוא עלול לגרום לכוויות בכפות הרגליים של הכלב לכן אל תתנו לו לעלות על אספלט או מדרכה לוהטת.

הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר.

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!