קורס אילוף פרטי וקבוצתי

קורס אילוף המשלב גם שיעורי אילוף פרטיים וגם שיעורי אילוף קבוצתיים ללא הגבלה. כאשר יש לכלבכם גם בעיות התנהגותיות שונות בבית ובנוסף הכלב לא מקשיב שיש כלבים בסביבה, כאן נכנס האילוף המשולב בשיעורי אילוף פרטיים ביחד עם שיעורי אילוף קבוצתיים.

קורס אילוף פרטי משולב קבוצתי במרכז לאילוף כלבים שלנו

תוכנית הקורס – שמונה שעות של שיעורים פרטיים (בעיות התנהגות ומשמעת) + שיעורים של אילוף בקבוצה של מתחילים(פקודות במצבי לחץ) + שיעורים של קבוצת מתקדמים(אילוף בלי רצועה). -הקבוצות ללא הגבלה. בקבוצת מתחילים לוקח סביב 5 עד 10 שיעורים, וגם בקבוצת מתקדמים סביב 5 עד 10 שיעורים.( אך שתי הקבוצות הן ללא הגבלה כלל). מחיר הקורס- 3450 שקל, כולל מע"מ. האילוף מתקיים בכלביה צומת ראש העין בצמידות לפתח תקווה.

אילוף כלבים מומלץ עבור כל כלב חדש או וותיק בבית, מכמה סיבות: האילוף הינו אבן דרך משמעותית בבניית היחסים בין הבעלים לכלב, לרבות בתחומי הקניית ערכי משמעת, שיפור התקשורת בין הכלב לבעלים ועוד. בעזרת קורס אילוף נכון ,רמת הציות לבעלים עולה, תחושת הביטחון של הכלב עולה גם כן, וכך למעשה מצב הרוח של הכלב מתאזן אט אט לכדי שלווה, רוגע ושמחה רבים יותר.

הכלב זקוק לאילוף?

במרכז האילוף שלנו, תוכלו לבחור ממגוון מסלולים, המבוססים על שיטות אילוף חדשניות ומתקדמות, ומועברים על ידי צוות מקצועי, מיומן ומנוסה בתחום אילוף הכלבים בישראל. פשוט בחרו בטובים ביותר!

כיצד ניתן לבחור אילוף מתאם ואפקטיבי לכלב?

בחירת סוג האילוף לכלב צריכה להתחשב במספר פרמטרים, כמו: גיל (שכן קיים הבדל בין גור שטרם הספיק לסגל לעצמו התנהגויות בעייתיות, לבין מבוגר בעל הרגלים), סוג, היסטוריה (למשל מקרים בהם הכלב הגיע מבית אחר עם הרגלים מסוימים, מצב בו הכלב הגיע עם טראומות, נטיות תוקפנות, פחד או לחץ בסביבות משתנות) ועוד. לצד זאת, כל תהליך של אילוף כלבים חייב להיות בעל מבנה נכון והדרגתי, המורכב משלבים ונושאים שונים הנבנים אחד על גבי השני, כמו כל הליך חינוכי.

הנה כמה נושאים כלליים שעל הכלב ללמוד בכל קורס אילוף:

חשוב להבין, שרמת ציות גבוהה של הכלב נובעת מתפיסת מעמד הבעלים כראש הלהקה, ולא רק כמישהו הנמצא גבוה בהיררכיה של הלהקה. כמו כן, חשוב לבסס את הגישה של הכלב לכלבים אחרים, בין אם מדובר בכלב תוקפן ובין אם מדובר בכלב פחדן. בנוסף, חשוב להקפיד על חינוך הכלב לביצוע פקודות והקשבה לבעלים בכל מצב, עם או בלי רצועה, ועם או בלי גירויים. אמנם, ההגעה לרמת המשמעת הזו לוקחת זמן רב יותר מקורס אילוף בסיסי, אולם זוהי תעודת הביטחון האמתית עבור הבעלים, שתבטיח את התנהגותו הנאותה של הכלב בכל מצב.

מדוע לאלף אצלינו?

•סטנדרט חינוך גבוה – כל כלב המסיים את אחד המסלולים שלנו, מגיע לרמת משמעת גבוהה ומסוגל לבצע פקודות רבות, בהתאם למטרת הקורס ורצון הבעלים.

•לא מגבילים את מספר השיעורים – אנו מאמינים שלכל כלב יש צרכים ואופי ייחודי משלו. לכן, אנו לא מגבילים את הקורסים שלנו במספר מפגשים\שיעורים לכלב.

•חושבים מחוץ לקופסא – סגנון האילוף שלנו הינו ייחודי וכולל בין היתר שיעורים פרטיים לצד שיעורים קבוצתיים, תרגול בסביבות משתנות עם גירויים (כמו חוף הים) ועוד, תוך שילוב משחקים ופעולות מהנות עבור הכלב.

כמו כן, הכלבייה שלנו ממוקמת במושב מגשימים במרכז הארץ, כך שהגישה אלינו היא נוחה וקלה.

אילו נושאים נכללים בתכניות האילוף שלנו ?

בראש ובראשונה, עומד נושא המנהיגות, שדרכו הכלב לומד לזהות את הבעלים כראש הלהקה, תוך פיתוח רמת תקשורת גבוהה הנשענת על קשר עין ופקודות. נושא שני וחשוב שאנו עובדים עליו, הינו היכולת לתפקד בסביבה המכילה גירויים רבים, הן ליד אנשים והן ליד כלבים. לצד נושאים כלליים אלו, נעבוד באופן פרטני גם עם בעיות התנהגות שמפגין הכלב, כגון תוקפנות מול ילדים, חרדות ועוד. הכלב כאמור, ירכוש ביטחון ויציבות, וילמד לתפקד במשפחה, יהיה מחונך לצרכים, לאי-אכילה של חפצים בבית וכיו"ב.

ולסיכום: לכם רק נותר ליצור אתנו קשר ולברר על קורסי האילוף השונים!

אנו מזמינים אתכם לשמוע על מגוון קורסי האילוף שאנו מציעים לכם, כולל קורס אילוף כלבים בפנסיון לעומת קורס כלבים שאיננו בפנסיון, ולבחור את המתאים לכם ולכלבכם.

לקורס אילוף פרטי המשולב בקבוצה, צרו קשר : 050-5236090

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!