מחירון אילוף כלב

אנו מציעים מגוון קורסי אילוף, בהתאם לצורכי הכלב והבעלים. במאמר זה תוכלו לקבל פרטים אודות סוגי הקורסים, מטרתם ומחירם.

כיצד לבחור את קורס האילוף הנכון לכלב?

למרות שמחיר קורס האילוף מהווה פרמטר חשוב ללא ספק בבחירת המסלול המתאים, אנחנו ממליצים להתרשם מגישות אילוף שונות ומקורסים רבים, על מנת שתוכלו לקבל מושג על הרמה החינוכית שתהיו מעוניינים בה כשהכלב יסיים את התהליך.

לחלופין, בחירה של קורס שאיננו מתאים לכלב, יכולה להוביל לתוצאות לא רצויות, החל מרמה חינוכית לא טובה ועד לנזקים שונים שידרשו שיקום התנהגות. כך או כך, החלטה נכונה על קורס אילוף מהווה חיסכון כלכלי משמעותי לטווח הארוך.

סוגי הקורסים שלנו ומחירם:

קורס בסיסי ומתקדם: חינוך ומשמעת

הקורס מתאים לכלבים מגיל .3.5 חודשים ואילך, וכולל 28 שיעורים הנחלקים ע"פ נושאים: השיעורים הראשונים עוסקים בפתרון בעיות התנהגות והקניית חינוך ומשמעת בעזרת מאלף כלבים – 8 שעות, ועוד 20 שעות עם כלבים. כוללים אילוף למתחילים הנוגע להקניית הרגלי התנהגות מסוימים לצד גירויים (גירויים שמקורם בכלבים אחרים) עם שני מאלפים.


מחיר הקורס: 3950 ₪ (כולל מע"מ)
.

שעות פעילות הקורס: בשלב השיעורים הפרטיים שעות הקבלה הן בין 9:00-18:00 כל יום, ובהמשך בשיעורים הקבוצתיים, הקבלה הינה בימי שישי אח"צ.

  • לקורס זה ניתן להוסיף שיעורי הגנה ללא הגבלה, הקורס משולב למשמעת והגנה במחיר 5400 ₪ (כולל מע"מ).

אילוף כלבים בתנאי פנסיון מלא

הקורס מתאים לכלבים מגילאי 5 חודשים ואילך, וכולל אילוף תוך כדי השהייה בפנסיון. משך הקורס הינו כ-6 שבועות, הכוללים תהליכי אילוף אינטנסיביים. בסוף הקורס, הכלב יהיה מסוגל לבצע את כל הוראות המשמעת, גם שהכלב לא קשור וגם עם כלבים מתרוצצים.

מחיר הקורס: 6000 ₪ (כולל מע"מ).

קורס תקיפה

מטרתו של קורס זה הינה לבנות לכלב את הביטחון הדרוש מול תוקפים, גנבים, פורצים ועוד. הקורס מחזק לכלב את היצרים הטבעיים שלו, אולם לצד זאת, מלמד אותו לשלוט בהם ברמה הרצויה. במהלך הקורס, אנו מנצלים את יכולת החיקוי של הכלב ומפגישים אותו עם כלבי הגנה ברמה גבוהה מתוך הלהקה, ע"מ שהוא יהפוך בסופו של דבר להיות כלב הגנה ושמירה המקבל פקודות, ונשאר יציב, מאוזן ובטוח. קורס זה מתקיים בימי שישי בצהריים ואיננו מוגבל במספר השיעורים.


מחיר הקורס: 2500 ₪ (כולל מע"מ)

למה לבחור באילוף שלנו ?

  • תוכלו לפרוס את התשלום לקורסים, עד 10 תשלומים.  
  • הצוות שלנו מוכשר בטכניקות אילוף שונות הבאות לידי ביטוי בקורסים.
  • אנו מאפשרים ואף מעודדים את הלקוחות שלנו להגיע ולהתרשם מתהליכי האילוף השונים, כדי שתוכלו לבחור את הקורס הנכון עבור כלבכם.
  • כמו כן, אנו נמצאים במיקום נוח במרכז הארץ.

נשמע מעניין? צרו קשר ונשמח להתאים לכלבכם את קורס האילוף הנכון! 050-5236090

או השאירו פרטים דרך האתר:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!