פנסיון לכלבים במרכז

אם חיפשתם פנסיון מושלם לכלבכם במרכז הארץ, הגעתם למקום הנכון! הפנסיון שלנו מנוהל ע"י צוות מקצועי ומטפלים מסורים, מכיל חדרים נוחים ומרווחים, ומציע שירותים נלווים לטובת הכלבים והבעלים כאחד.

הכירו את הפנסיון שלנו

אנחנו מציעים לקהל לקוחותינו שירותי פנסיון לכלבים ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים חדרים גדולים ומרווחים (בין 8 מ"ר ל-16 מ"ר) שנועדו לשמור על נוחות הכלב גם כאשר הוא לא משוחרר בשטחים המיועדים לכך. כמו כן, גג המבנה בנוי בצורה שמאפשרת כניסת ויציאת אוויר והתקרה, הקירות והמבנה כולו בנויים באופן בו יתקיים בידוד טמפ', ע"מ להגן על הכלבים מחום או קור קיצוניים. שטחי השחרור שלנו אינם כוללים חול או דשא, אלא חצץ דק שמחד, מהווה מצע נוח למשחק או לרביצה עבור הכלבים, אולם מאידך מהווה מצע סטרילי המונע את הופעתם של טפילים שונים, לרבות קרציות, פרעושים ועוד. כמו כן, החצץ הרבה פחות מלכלכך ממשטחים אחרים ויותר ידידותי לכלבים בעלי נטייה לאכול דשא.

אילו שירותים אנו מעניקים במסגרת הפנסיון?

  • תספורת או רחצה – בזמן שהכלב שלכם נהנה בפנסיון שלנו ואתם מהחופשה, נוכל לרחוץ ולספר אותו עבורכם!
  • תוכלו לבחור האם לשלב בחדר של כלבכם זכר, נקבה או בכלל כלבים אחרים – אנו מתחשבים בהעדפותיו ואופיו של כל כלב וכלב, בייחוד כשקיימת עדיפות לשים את הכלב בחברת כלבים, שיספקו לו את צרכיו החברתיים כחיה הרגילה לחיות בלהקה. אולם, קיימים כלבים שיש להם בעיה ספציפית עם נקבות או זכרים ואפילו עם עוד כלבים, ובמקרה כזה נוכל להתחשב בכך.
  • תנאי אחזקה מחמירים בכל הנוגע להיגיינה במקום – כדי להגן על כלבכם מפני טפילים, מחלות ושאר סכנות בריאותיות, אנו דואגים לניקיון וריסוס של המקום כל חודש, תהליך הכולל חיטוי וכן, שימוש בחומרי הדברה מותאמים וייעודיים.
  • דואגים גם לכלבים המבוגרים – לאלו מכם שיש כלבים מבוגרים בבית המתקשים לתפקד כמו פעם, אנו מציעים שירות "בית אבות" שנועד לסייע לכלבים המבוגרים ולהעניק להם את הטיפול הראוי להם בהתאם לצרכיהם השונים. חשוב לציין, כי הבעלים יהיו בעלי גישה לביקור כלביהם במתחם, כך שהקשר בין הכלב לבעלים יוכל להישמר גם לאחר הכנסת הכלב לבית האבות שלנו.
  • מיטות אישיות ונקיות – הכלבים בפנסיון שלנו ישנים על מיטות אישיות ומחוטאות, וכמו כן אנו מאפשרים לבעלים להביא לכלבים שמיכה אישית כדי לסייע לכלב להרגיש בבית בפנסיון.
  • אזור משחק ושחרור מאורר ומקורה – גם אזור זה הינו מוגן מפני פגעי מזג האוויר עבור כלבכם.
  • מזון מהחברות המובילות בשוק

המלצות ודרישות מהבעלים לפני הכנסת הכלב לפנסיון:

  1. על הכלב להיות מחוסן מפני כלבת, לעבור חיסון משושה ומומלץ גם חיסון שעלת (כל החיסונים צריכים להיות בתוקף וכן בנוגע לחיסון השעלת, יש לעבור את החיסון לפחות 22 יום לפני הכניסה לפנסיון).
  2. מומלץ לרסס או לדאוג לאמפולות מתאימות עבור הכלב ע"מ להימנע מבעיית פרעושים וטפילים למיניהם. הטיפול צריך להיעשות לפני הכניסה לפנסיון וכן, הוא ניתן להיעשות יחד עם המטפלים שלנו.

פרטים כלליים על הפנסיון:

הפנסיון ממוקם במושב מגשימים במרכז הארץ, 8 דקות מנתב"ג. ניתן להגיע דרך כביש ארבעים, קרוב ליהוד.

הפנסיון שלנו פועל בימי א עד ה בין השעה תשע בבוקר ועד אחת בצהרריים, ולאחר מכן בין ארבע לשש אחר הצהריים. . בימי שישי וערבי חג, הפנסיון שלנו פועל בין תשע לשתים עשרה בבוקר.

לפרטים נוספים אודות הפנסיון שלנו, קורסי אילוף ושאר שירותים שהחברה מציעה, הנכם מוזמנים ליצור קשר ולדבר עם אחד מאנשי הצוות המסורים שלנו.

או להשאיר פרטים דרך האתר:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!