שאלות נפוצות

איך מלמדים את הכלב לא לקפוץ?

מומלץ לשים על הכלב רצועה במהלך שעותו בבית וברגע שהוא קופץ לדרוך על הרצועה עד שהכלב מפסיק לקפוץ ונרגע, ברגע שנרגע לצ'פר אותו בליטוף ומילה חמה.

איך מלמדים את הכלב לעשות צרכים בחוץ?

מומלץ להשתמש בשיטת העיתונים, ולהרגיל את הכלב לעשותאת צרכיו על עיתון בפינה מסוימת בבית ובסוף להוציא את העיתון לטיולים ולתת לכלב לעשות עליו בחוץ, לאט ובהדרגתיות להוריד את העיתון ולתת לכלב לעשות רק בחוץ..

מה עושים כשהכלב בוכה כשאני יוצא מהבית?

מומלץ לא להתייחס לכלב ולא לעודד אותו, כלומר יש אנשים שעושים סוג של "טקס פרידה" מהכלב וזה גורם לו לחרדה ובכי, יש פשוט לצאת מהדלת בלי להגיד לו אפילו שלום, כשחוזרים הביתה להתעלם מכלב לחלוטין עד שנרגע. אם הבעיה לא נפסקת יש לפנות לאיש מקצוע.

איך מלמדים את הכלב לא למשוך?

ישנם המון טכניקות לאילוף הכלב כיצד לא למשוך בינהם תיקונים ברצועה, צ'ופרים וגם שימוש באביזרים כגון "אלטי" ," איזי ווק". מומלץ להתייעץ עם מאלף ולהתאים לכלב את השיטה הטובה ביותר בשבילו.

איך מלמדים את הכלב לשבת?

ישנם כמה טכניקות אחת מהם היא בכל פעם שאני ירצה שהכלב ישב אני ירים את הרצועה למעלה ויוריד את הישבן של הכלב למטה , ברגע שישב ילטף אותו ויגיד לו כלב טוב.
שיטה שניה היא להחזיק חטיף מעל אפו של הכלב ולחכות עד שישב ברגע שישב אפשר להביא לו את החטיף, יש לחזור על פעולה זו כמה דקות כל יום.

מה עושים? הכלב הורס לי את הבית

כדאי מאוד לשחרר לכלב אנרגיה, הכלב ככל הנראה הורס את הבית מתסכול ומומלץ לפני היציאה מהבית לצאת איתו לריצה/אופניים/טיול ארוך, במידה וזה לא עוזר יש לקשור את הכלב בזמן שאינך בבית ולהתייעץ עם איש מקצוע.

כמה פעמים צריך להאכיל כלב?

גור אוכל עד גיל 3 חודשים- כל הזמן צלחת מלאה
3-8 חודשים 3 פעמים ביום
8+ 2 מנות ביום, בוקר וערב.

כמה פעמים צריך להוציא כלב לטיול?

גור 5 פעמים ביום, בוגר 3 פעמים ביום כשלפחות אחד מהטיולים הוא טיול ארוך 30-60 דק'.

מה עושים עם הכלב נושך אותי?

אם זה גור צריך להמתין בסבלנות כי ככל הנראה כואבות לו השיניים כי הם מתחלפות וגדלות , אני אמליץ פשוט להתרחק מהכלב כשהוא מתחיל לנשוך או להסיט את תשומת ליבו באמצעות משחק וחבל.
אם זה בוגר ככל הנראה זו בעיית התנהגות וכדאי מאוד לאבחן אותה. יכול להיות כמה סיבות כגון: דומיננטיות/פחדנות/חרדתיות.

הכלב עושה פיפי מהתרגשות?

דבר זה נפוץ מאוד אצל הכלבים ה"מפונקים" יותר, איך שאנחנו נגיע הביתה הכלב יתחיל לעשות פיפי מהתרגשות יתר, מומלץ קודם כל לשלול בעייה רפואית כגון דלקת שתן, ברגע שהכל יצא תקין יש להתחיל בפעולת התעלמות מהכלב כל פעם שאנחנו חוזרים הביתה למשך הרבע שעה הראשונה. לדוגמא: הגעתי הביתה בשעה 17:00 אני אתעלם מהכלב לחלוטין כאילו לא היה שם למשך רבע שעה עד השעה 17:15 ורק אז אפשר לתת לו יחס וליטוף.
הפעולה נועדה על מנת שהכלב לא יתרגש יותר מדי מליטופים ונישוקים ויתחיל להפוך את השתן להרגל, יש לבצע את הפעולה הזאת כמה חודשים עד שזה נפסק.

מתי הכלב לא נחשב יותר לגור?

גיל שנה.

איזה חיסונים הכלב צריך לקבל?

כלב בוגר חייב להתחסן כל שנה ב- כלבת,משושה,תולעת הפארק (כל 3 חודשים) ותילוע
לגור יש עוד כמה חיסונים שעליו לקבל בהיותו בן חודשיים.

מה עושים נגד פרעושים?

חובה לשים על הכלב מדי חודש אמפולה נגד פרעושים וקולר קרציות בדגש על הקיץ.

כל כמה זמן אפשר לקלח כלב?

מקלחות מרובות מדי לא מומלצות אך אפשר לרחוץ כלב בוגר פעם בחודש, אם לא חייב אפשר גם פעם בשלושה חודשים.

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!