קורס אילוף כלבים בפנסיון

תהליך אילוף כלבים איננו קל עבור הכלב, אולם גם לא עבור הבעלים. לכן, אנו מציעים לכלל לקוחותיה את אפשרות אילוף הכלבים בפנסיון המהווה קורס ייחודי שעובר הכלב יחד עם מיטב המאלפים של החברה.

אילוף כלבים בפנסיון: למי הקורס מיועד?

תהליך אילוף כלבים כולל מאמץ מסוים גם מצד הבעלים, המתבקש  להיות שותף פעיל בתהליך. עם זאת, לאנשים רבים אין את הפנאי עבור התהליך, ולכן הם זקוקים לפתרון אחר המותאם למאפייני הכלב ולאורח חייהם. בנוסף, קיימים כלבים שכבר חוו ניסיונות אילוף שונים בעבר ומסיבה כלשהי, עדיין מפגינים קשיים או בעיות התנהגות מסוימות, המצריכים תהליך אילוף אינטנסיבי וממוקד יותר. כך או כך, אם אחד התיאורים שהזכרנו מאפיין אתכן ואת כלבכם, נמליץ לשקול את האילוף בפנסיון.

מחיר הקורס: 6000 ש"ח  כולל מע"מ,כולל הדרכההבעלים וכולל מזון. חשוב לציין שניתן לפרוס את התשלומים לשנים עשר, בכרטיס אשראי, ללא ריבית.

מהן מטרות הקורס?

קורס אילוף בפנסיון שלנו נועד לשם השגת משמעת מתקדמת ולכן, הכלב יחונך לרמה גבוהה של ציות, הכוללת ציות ללא רצועה ופיתוח יכולת ציות גם בסביבה רווית גירויים מצד כלבים אחרים. הנה כמה מן הפעולות שכלבכם ידע לבצע לאחר הקורס:

  • "שב", "השאר" או "ארצה" – הכלב ילמד לציית לבעלים ולהישאר במקום גם כשהבעלים במרחק מסוים (מעל 100 מטר) וגם כאשר הבעלים לא נראה, או בזמן שיתקיים גירוי מצד כלב אחר. כמו כן, הכלב ילמד להבדיל בין "ארצה" ל"השאר", כש"ארצה" היא פקודה שנועדה לאפשר לכלב לשבת לזמן ממושך יותר ובנוחות רבה יותר (פקודה שנועדה כדי לסייע לכם לקחת את הכלב לבית קפה או לבית לא מוכר, ולהישאר עמו שם ללא בעיות).
  • "אליי" – הכלב ילמד להתייחס לפקודה, גם כאשר הוא משחק עם כלב אחר. בפועל, הכלב ילמד להגיע לבעלים ממרחק רב ולהתיישב.
   •  
   • "רגלי" – הכלב יתייחס לפקודה ללא רצועה, כאשר הוא צועד בצד שמאל בקצב של הבעלים, ולעצור ולהתיישב כשהבעלים עוצר.

כמו שאתם וודאי מבינים, האילוף בפנסיון שלנו נועד כדי לאפשר לכם ללכת עם כלבכם לכל מקום, תוך הבטחת ציות מושלם לפקודות שונות, ללא יוצא מן הכלל.

מה מבדיל בין קורס האילוף בפנסיון שלנו לבין קורסים דומים אחרים?

 • בשונה מקורסים אחרים, אנו דואגים שכלבכם יוכל לבצע את הפעולות באופן מלא גם מחוץ לבית ולאזור הנוחות של הכלב.
 • צוות המאלפים שלנו מוכשר בשיטות האילוף המתקדמות ביותר, תוך יכולת שילוב נכון בין שיטות שונות לשם השגת המטרה הרצויה.

שכחו מכלובים קטנים: כמה מילים על תנאי האחזקה בפנסיון שלנו:

היות ומטרת הקורס הינה העברת תהליך חינוכי אפקטיבי המצריך גם שיתוף פעולה מצד הכלב, אנו מעניקים לכלבים תנאי מחיה בסטנדרטים גבוהים, כגון: חדרים מרווחים (בין 9-13 מ"ר), שטח מקורה, שטחי משחק ייעודיים ומטופחים, אזור אילוף המותאם לפעילות לכל אורך השנה ובנוסף כמובן, מיטה נוחה לכל כלב. הכלבים שנכנסים אלינו מחויבים בהתחסנות נגד משושה וכלבת (מרבית כלבי הבית כבר מחוסנים מלכתחילה).

 •  

אנו דואגים שכלבכם יהיה שמח!

שיטת האילוף שלנו באופן כללי, היא כזו המשלבת מוטיבים מכמה שיטות שונות, לשם הבטחת הנאת הכלב מן התהליך. זכרו, כי כלב מאולף ושמח, הינו גם כלב יציב ומאוזן יותר. הכלבים שמסיימים בהצלחה את קורס האילוף בפנסיון מבצעים את פקודות האילוף בשמחה ובהתלהבות.

ניתן לקבל מספר הטבות במחיר מוזל לבוגרי האילוף בפנסיון:

  • תוכלו לקבל סרטון אילוף ערוך של הכלב בסיום הקורס, בעלות של 290 ₪ בלבד.
  • תוכלו להירשם לקורסים ומסלולים נוספים במחיר מוזל, כמו קורס אילוף קבוצתי בנושא משמעת במחיר של 1480 ₪ במקום 2960 ₪, לא הגבלת מספר השיעורים. כמו כן, תוכלו לרשום את הכלב לקורס הגנה במחיר מוזל של 850 ₪ במקום 1850 ₪.
  • נתן להירשם לקבוצת משמעת בשילוב הגנה במחיר מוזל של 1920 ש"ח במקום 3840 ש"ח.

פשוט בואו והתרשמו בעצמכם!

נשמח להזמין אתכם לצפות בשלבי התהליך השונים, או בכלבים שעברו בהצלחה את קורס האילוף בפנסיון שלנו. כמו כן, תוכלו להתרשם משלבי האילוף השונים, הטכניקות שאנו משתמשים בהן, ואנשי הצוות והמאלפים הנהדרים שלנו שידאגו לכלבכם הכי טוב שאפשר.

לפרטים נוספים אודות קורס זה או קורסים נוספים שלנו, הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר.

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!