פינצ'ר ננסי גרמני-Miniature pinscher

היסטוריה

הפינצ'ר המיניאטורי הוא גזע גרמני שהתפתח מהתחש, הגרייהאונד האיטלקי והפינצ'ר הגרמני קצר השיער. הוא נראה כמו דוברמן קטנטן, כנראה בגלל שגם הפינצ'ר המיניאטורי וגם הדוברמן פותחו מהפינצ'ר הגרמני. במקור הגזע נועד לטהר מחסנים ואסמים מעכברושים, וכדי למגר את אוכלוסיית המכרסמים באורוות. הוא ידוע בכישוריו בתחרויות צייתנות, זריזות, וככלב שמירה מצוין.

אופי

הפינצ'ר הוא כלב קטן ונחוש, גאה ואמיץ. הוא נאמן ביותר לאדוניו, מלא מרץ ומאד אינטליגנטי. לרוב הוא מסתדר בקלות עם חיות מחמד אחרות וילדים, כל עוד בני האדם מחנכים אותו היטב ומפגינים מנהיגות ודומיננטיות. חשוב להקפיד שהפינצ'ר שלכם לא יגלה סימנים של "תסמונת הכלב הקטן", שנובעת מכך שהכלב חושב שהוא מנהיג הלהקה המשפחתית. במקרים כאלה הוא עלול להפגין התנהגות תובענית ועקשנית, נטייה לנבוח יותר מדי, אגרסיביות כלפי כלבים אחרים וחשדנות כלפי זרים.
הפינצ'ר לומד במהירות, וקל וכיף לחנך אותו. מומלץ לשים לב במיוחד כשמחנכים אותו לעשות את צרכיו בחוץ, שכן אם מפספסים יותר מדי שלוליות קטנטנות מכלב זעיר שכזה, הוא עלול להבין שבעליו מקבלים את המנהג בברכה ולא יטרח להתאפק עד הטיול.

גובה

זכרים: 25-30 ס"מ
נקבות: 25-28 ס"מ

משקל

זכרים: 4-5 ק"ג
נקבות סביבות 4 ק"ג

תוחלת חיים

סביבות 15 שנים.

טיפוח

פרוותו הקצרה והחלקה של הפינצ'ר קלה מאד לטיפוח. יש לסרק ולהבריש עם מברשת בעלת שיערות קצרות ונוקשות, ולחפוף בשמפו רק בעת הצורך. אפשר גם להסיר פרווה שעומדת לנשור באמצעות העברת מגבת לחה וחמימה על כלבכם. תדירות השרת הפרווה ממוצעת.

הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר:

גזעים נוספים שיכולים לעניין אותך:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!