אילוף כלבים בקבוצות

קיימים 3 סוגי אילוף כלבים מרכזיים: אילוף פרטי בבית הלקוח, אילוף פנסיוני ואילוף כלבים בקבוצות. לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו ולכן יש להתאים את האילוף לכלב ולא את הכלב לאילוף. אילוף כלבים בקבוצות יכול לתרום לכלבים מסוימים יותר מכל סוג אילוף אחר כמו כן אילוף בקבוצות הוא זול יותר משיעורים פרטיים או מאילוף בתנאי פנסיון.

עבודה בסביבת כלבים אחרים

בין אם אילפתם את הכלב שלכם בעצמכם או שלקחתם שיעור פרטי, אילוף בקבוצות לא חייב לבוא במקום אחד מהם אלא כהשלמה. כי לפעמים, אחרי שהכלב עבר אילוף, הוא יכול שלא להקשיב לבעליו בחברת כלבים אחרים. במקום זאת הוא ירדוף אחריהם או יהסס לבצע את מה שמבקשים ממנו. כאשר מאלפים כלב בסביבת כלבים אחרים – הוא לומד לעשות זאת בסביבה מלאה בגירויים.

אילוף מחוץ לבית או הגינה

כאשר מאלפים כלב עושים זאת בבית או בגינה. במקרים מסוימים הכלב עלול להתרגל לבצע את הפקודות אך ורק באותה הסביבה, מה גם שסביבות אלה הינן נטולות גירויים. אילוף כלבים בקבוצות ירגיל את הכלב להיות קשוב לפקודות בסביבת הסחות דעת. אחרת כל צפירת מכונית, נביחה או רעש מסוג אחר, עלולים לגרום לו לאבד את הריכוז.

חיברות

כמו לבני אדם כך גם לכלבים יש סוגי אופי שונים. יש כלבים חברותיים יותר ויש כלבים חברותיים פחות. אילוף בקבוצות יכול לתרום להפיכתם של כלבים לא חברותיים לכלבים חברותיים כמו גם לסייע בפתרון בעיות פחדנות אצל הכלבים. בעלי כלבים רבים לא מפגישים את הכלבים שלהם עם כלבים אחרים. אילוף כלבים בקבוצות הוא אחד הדברים הכי בריאים שאתם יכולים לעשות למען הכלב שלכם.

לבחור קבוצת אילוף

לפני שאתם נרשמים לאחת הקבוצות ודאו מתי תאריך הפתיחה והסגירה של הקבוצה מכיוון שאי אפשר להצטרף באמצע. כמו כן רצוי לעבוד בקבוצת שמונות בין 5-10 משתתפים כדי שתוכלו לקבל יחס אישי. במקביל לאילוף הקבוצתי ניתן לאלף את הכלב לבד בבית או להיעזר במאלף מקצועי. ככל שהכלב שלכם יהיה מאולף יותר כל מערכת היחסים בינו לבינכם תהיה טובה יותר והכלב ירגיש טוב יותר.

הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר:

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!