אילוף כלבים לשמירה והגנה

בטחון הוא אחד הדברים החשובים ביותר לבריאות הנפשית של בני האדם. לכן אנו חוזרים הביתה אחרי שיצאנו לעבודה כדי לבדוק האם סגרנו את דלת הבית. לכן אנו בודקים אלפי פעמים שכיבינו את המגהץ כדי שלא תפרוץ שריפה וזאת הסיבה בגללה אנשים מתקינים אזעקה בבית וסוגרים את החלונות בסורגים. עדיף תמיד לבדוק את המנעולים כמה פעמים מאשר להיות שאננים. כלב שמירה יכול לשדרג את תחושת הביטחון בכמה דרגות.
מגנים מטבעם
כלבים הם בעלי חיים טריטוריאליים. הם חיי בלהקות בהיררכיה ברורה ורגילים להגן על השטח בו הם נמצאים. כאשר מכניסים כלב בבית, באופן טבעי בני הבית הופכים ללהקה שלו, והבית עצמו הופך לשטחו. לכן הוא תמיד ינבח כאשר מישהו ינסה להיכנס הביתה או כאשר יש רעש בגינה. מצד אחד זה טוב, אולם מצד שני זה יכול להטריד את השכנים. לכלבים קשה להבחין מתי סכנה היא אמתית ומתי מישהו סתם עובר ברחוב ולכן הם לא בררנים כאשר מדובר בביטחון אלא מתייחסים לכל דבר בחשדנות.
שומרים ומגנים
מאלף כלבים טוב יכול ללמד את הכלב כיצד לשמור נכון מעבר לנביחות פשוטות. אם מישהו פרץ הביתה, כאשר אף אחד לא נמצא, נביחות לא בהכרח יבריחו כל גנב. מה שיבריח את הגנב הוא תקיפה. מאלף כלבים ילמד את הכלב לתקוף ולהניע את הגנב בין אם הוא פרץ לגינה או לבית בזמן שכולם ישנים. הוא ילמד אותו כיצד לשתק את הגנב מבלי להרוג אותו. כי בסופו של דבר, אף אחד מהצדדים לא רוצה את התסריט הזה.
כלבים בשירות צה"ל
הצבא לא מסתפק בחייליו כדי להגן על הבסיס. למשל בבסיסי חייל האוויר משתמשים בכלבי שמירה על מנת להגן על הבסיסים. הרי בסיסי חיל האוויר הם הבסיסים הגדולים ביותר ולא ניתן להגן על כל שטחם. בצבא אפילו יש תפקיד של כלבן. אלו חיילים אשר לומדים כיצד לאלף כלב וכיצד לעבוד איתו כאשר צריך להפעילו. אילוף כלבים להגנה ולשמירה על הבית יכולה להיות מאוד יעיל. כלבים יכולים להציל אתכם לא רק מגניבת רכוש אלא גם ממוות.

הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר:

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!