אילוף לצרכים

אילוף לצרכים הוא דבר חשוב ומרכזי בתהליך חינוך הגור. כאשר גור מתפתח הוא לומד איפה עליו לעשות צרכים, בתחילה גור יעשה את צרכיו ברחבי הבית בכל מקום בו אינו ישן או אוכל. תפקידנו לחנך את הגור וללמד אותו כי המקום לעשות צרכים הוא מחוץ לבית.

חשוב לזכור כי לגור קטן קשה להתאפק לאורך זמן רב. בעוד שלנו ברור שהגור צריך לעשות את צרכיו בחוץ, הגור עוד קטן ולא למד עוד כיצד עליו לנהוג. גור יש להוציא מספר רב של פעמים ביום, על מנת ללמד את הגור לעשות את צרכיו בחוץ. אם הגור הצליח להתפנות בחוץ, ניתן לו חיזוק חיובי ונאריך במעט את הטיול, ובמידה שלא עשה יש לנסות להוציאו שוב אחרי זמן קצר.

באופן כללי, גם כלב בוגר יש להוציא שלוש ארבע פעמים ביום ושאחד הטיולים יהיה ארוך מהרגיל (חצי שעה ומעלה) ואולי גם יישלב חוויה חיובית כמו ביקור בגינת הכלבים השכונתית בה יוכל להוציא קצת מרץ.
אילוף צרכים מתאים לגורים על מנת להקנות להם הרגלים נכונים של עשיית צרכים מחוץ לבית, וגם מתאים לכלבים גדולים שעושים צרכים בבית.
לשיעור אילוף לצרכים יש להגיע לאחר שבדקתם כי הכלב שלכם לא סובל מבעיות בריאותיות כמו בריחת שתן, דלקות או בעיות בתפקוד הפיזי שגורמות לו לעשות צרכים בבית לעתים תכופות. אילוף הצרכים מומלץ לכלבים מגיל חודשיים וחצי ומעלה.
במהלך שיעור האילוף, על הבעלים להיות נוכח כדי ללמוד ולשמוע את ההוראות שנותן המאלף, זאת כדי שתוכלו ללמוד את הפקודות וההתנהלות הנכונה וגם להמשך העבודה המשותפת שלכם יחד. האילוף יתבצע על ידי תיחום הכלב באזור מסוים בבית, מאחר וכלב לא ייעשה את צרכיו במקום הוא ישן/רובץ. חשוב מאד! יש לעשות את החינוך לצרכים בליווי בעל מקצוע כדי להמנע מהקניית הרגלים שגויים שקשה אחר כך לתקן.

אז איך אילוף לצרכים מתנהל?

אילוף לצרכים הינו מפגש בודד של שעה שמתבצע אצלכם בבית,בסביבה הכי טבעית לכלב
השעור הדרכה מספק לכם את כל המידע הנדרש על מנת לגמול את הכלב מעשיית צרכים בבית.

  • אבחון מדויק
  • הכנת תוכנית ולוח זמנים לגמילה
  • מעקב וליווי טלפוני ללא הגבלה עד תום הגמילה

אני עובדת במגוון שיטות לחינוך צרכים נכון:

  • עיתונים
  • כלובי טיסה
  • גדר גורים
  • ועוד

יחד נבנה את התכנית הנכונה ביותר לסגנון החיים שלך (מסביב ללו"ז שלך, בהתאם להיעדרות מהבית בגלל עבודה ועוד) ולכלבך, ונקנה לו הרגלים נכונים ובריאים שיטיבו איתך ועם הכלב שלך (יש לדעת כי במקרים מסוימים יהיה צורך במפגש נוסף).

השעור מתאים לכל כלב בכל גיל.

הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר:

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!