הגזעים המתאימים ביותר למשפחות עם ילדים

אין משפחה ששום כלב לא יתאים לה.
המגוון הגדול של הגזעים מאפשר למצוא כלבים שישתלבו בכל בית ויהיו בני לוויה נאמנים שיאהבו את משפחתם, ישמרו עליה וישחקו עם ילדים ומבוגרים.
ישנם כלבים גדולים וישנם קטנים, ישנם כלבים בעלי יותר אנרגיות וכלבים רגועים יותר, ישנם שאוהבים לצאת לחיק הטבע וישנם שאוהבים להתכרבל בבית. ריכזנו עבורכם רשימה של הגזעים המתאימים ביותר למשפחות ויהוו תוספת מלאת חיים לביתכם החם.

 

גזעים גדולים

 

גולדן ריטריבר

נאמנותו ומזגו הטוב הפך אותו לגזע הפופולארי למשפחות בארץ ובעולם. שמחת החיים והמרץ שלו הופכים אותו לבן לוויה מסור ומהנה שתמיד ישמח לצאת לטייל בחיק הטבע.

סטר אירי

כלב אדמוני ששימש בעבר ככלב צייד. חושיו מחודדים והוא מלא מרץ ושובבות. מלא אהבה ונאמנות שתמיד ייהנה להשתולל בחוץ עם בני המשפחה.

לברדור רטריבר

כלב מלא מרץ שיתאים עבור משפחות פעילות אשר אוהבות לטייל. מקורו ככלב שעזר לדייגים גורם לו לחבב במיוחד מים והוא תמיד ישמח להצטרף לביקור בים. כלב מלא אהבה שנקשר לבני משפחתו בחוזקה.

איירדייל טרייר

כלב רציני ומסור ששומר על עבודתו כמגן המשפחה נאמנה. תמיד קשוב ותמיד מגונן, מוכן להצטרף לכל פעילות ושמור על בני משפחתו האהובים.

בוקסר

כלב מוצק שניתן בטעות לחשוב אותו למאיים, אך למעשה הוא מלא אהבה ומסירות לבני משפחתו. הוא תמיד מעדיף את חברתם, מתאים הן למשפחות ביתיות והן למשפחות אקטיביות ומסתדר מצוין עם הילדים.

קולי

כלב יפהפה בעל פנים חדות ששימש בעבר לרעיית צאן. כלב נבון שישתלב היטב עם כל משפחה ותמיד יהיה סבלני וקשוב.

ניופאונדלנד

כפי שהוא גדול, כך הוא עדין. אוהב מים ואנשים וישמח לצאת לפעילויות בחיק הטבע מצד אחד וכן להתכרבל בבית מצד שני. מגונן ונאמן, תמיד ירצה לשמור על ביטחון בני משפחתו ותמיד ירצה להרעיף עליהם אהבה.

וויפט

כלב רוח מהיר שתמיד יהיה ער למתרחש. הוא אוהב לרדוף אחרי חפצים ולא יהסס לפרוץ בריצה, אך עם זאת יודע לשמור על שקט ורוגע כשצריך. עדין ונאמן, הוא יהיה חברם הטוב של מבוגרים וילדים כאחד.

 

גזעים קטנים

 

בוסטון טרייר

כלב חסון, אנרגטי ושמח. הוא נאמן ואוהב, נהנה הן מפעילויות אקטיביות והן משהייה שקטה בבית. כלב צייתן ומלא חן שיהיה מלווה מסור לכל משפחה.

וולש קורגי

המראה החביב והמאושר שלו קנה לו שם של סמל לשמחת חיים. הקורגי מלא במרץ ומחבב ילדים שמשתוללים איתו. זהו כלב אקטיבי מאוד שישמור על פעילות אצל בני משפחתו.

קבליר קינג צ'ארלס ספנייל

כלב שהיה בן לוויה נאמן בעבר לאצולה הבריטית. הוא קטן ויפהפה, אוזניו ארוכות ושעירות. כלב מסור וסבלני שמחבב ילדים קטנים ומשתף איתם פעולה. גזע חברותי אשר נפלא למשפחות.

ווסט היילנד ווייט טרייר

הכלב הקטן והחמוד הוא כלב שמירה במקומו ותמיד ישאף למלא את מקומו בהגנה על בני הבית. הפרווה היפהפייה שלו מצריכה טיפוח ויש לו צורך בפעילות גופנית כדי לשמור על אורח חיים בריא. משפחות שרוצות חבר שתמיד ישמח לשחק איתם ימצאו אותו בטרייר.

באסט האונד

המראה השמנמן והרציני של הכלב ארוך האוזניים עשוי לבלבל את הצופה. זהו כלב שאוהב ילדים ותמיד ישמח להצטרף אליהם ולשחק איתם.

ביגל

ככלב ציד במקורו, חושיו מחודדים ויש לו מרץ רב. בקרב המשפחה, תכונות אלה מנוצלות כדי לשחק עם הילדים והשתולל איתם. ישתלב היטב עם משפחות פעילות שמחפשות חבר שיוציא איתן אנרגיות.

שי-צו

כלב קטן בעל פרווה ארוכה ויפהפייה. הוא אינו אוהב להשתולל ולהתלכלך, אך תמיד שמח לשחק עם ילדים ומבוגרים שרוצים לסדר את שיערו או אף להלבישו בתחפושות. משתלב נהדר בנוף הביתי כבן לוויה אוהב ומסור.

קריין טרייר

כלב קטן אך חזק. אוהב אנשים ומסתגל היטב אף לסביבה ביתית ושקטה. עם זאת, יש לו צורך בפעילות גופנית ולכן ישמח לצאת ולרוץ או להשתולל עם הילדים.

פומרניאן

כלב קטן ששימש כבן-לוויה למשפחות מלוכה, וכיום משמש כבן לוויה אוהב ונאמן למשפחות רבות. כלב חמוד שיהיה בן בית מסור – ועל אף גודלו, אף פעם לא יהסס לאיים על מזיקים כדי להגן על בני משפחתו.

פאג

כלב קטן ושמנמן שאוהב את משפחתו. רגוע ובעל מזג טוב, ישתלב היטב בכל בית. הוא מחבב ילדים ומשמש להם בן לוויה נהדר.

 

גזעים בגדלים שונים

 

שנאוצר

ישנם שלושה תתי-גזעים של השנאוצר שנבדלים זה מזה בגודלם – גדול, בינוני וננסי. אך הם חולקים ביניהם את המראה וכמו כן את המסירות והאהבה שיש להם לבני משפחתם. תמיד יחפש את קרבת משפחתו ותמיד יגונן עליהם.

פודל

מן הגזעים האינטליגנטיים ביותר. הוא יודע לעשות את ההפרדה, לשמור על אורח רגוע בתוך הבית ולהוציא את המרץ והאנרגיה שלו כאשר נמצא בחוץ. ישנם ארבעה תתי-גזעים בגדלים שונים, כולם נבונים, מסורים ופעילים.

 

בין הגזעים ניתן למצוא את הכלב שיתאים ביותר לאופי המשפחתי ויחד איתו לבנות חיי משפחה מלאי אושר. מי שיצרף לביתו בן-משפחה על ארבע לא יתחרט על כך, אלא ימצא מקור של אהבה ושמחה שישתלב היטב עם כל בני הבית.

הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר.

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!