הכנת הכלב לקיץ

כאשר הקיץ מגיע כולם יודעים שצריך לשתות יותר, להרכיב משקפי שמש ולחבוש כובע. אבל לא כולם מודעים לכך שגם את הכלב כדאי ואפילו חשוב מאוד להכין לקיץ. את ההכנות כדאי להתחיל בשבוע האחרון של החורף. כמו כן במהלך הקיץ צריך לדאוג לכלב יותר מתמיד על מנת שלא יפצע, יתייבש או יסבול מכוויות.

כוויות בגפות הרגליים

חשוב מאוד להימנע מלטייל עם הכלב בשעות שיא החום. אם הכלב מבקש לצאת, עשו זאת בקצרה. מה שלא רבים מודעים לכך הוא שהכלב עלול לחטוף כוויות ברגליים מהמדרכה או האספלט. הימנעו מלטייל עם הכלב על כבישי אספלט לוהטים. בעוד שלבני אדם יש נעליים, כריות כפות הרגליים של הכלבים נשארות חשופות לחום. החלמה מכוויה עלולה לקחת שבועות ארוכים הכוללים טיפול אנטיביוטי. מכיוון שאי אפשר למנוע מהכלב ללכת, הפצעים עלולים להיפתח כמה פעמים במשך היום.

מים

בדקו כמה פעמים במהלך היום שיש מים בקערת הכלב. אם אתם מחזיקים את הכלב בגינה, חשוב מאוד לדאוג לו למלונה או לפחות למקום מוצל. אחרת הוא עלול לקבל מכת שמש או להתייבש. אם החלטתם לקחת את הכלב לטיול ביער או לטיול ארוך במקום אחר, הוא יהיה צמא מאוד במהלך הטיול. אל תתנו לו לשתות כמויות גדולות מידי של מים. תנו לו כוס מים אחת במהלך הטיול ועוד אחת לאחר מכן. אחרת קיבתו עלולה להתהפך

תספורת

לתספורת יש 3 מטרות. הראשונה היא לגרום לכלב להרגיש הרבה יותר קליל, נוח ופחות חם בימי הקיץ הלוהטים. השנייה היא לתת לו מראה יותר יפה והשלישית למנוע התפתחות פשפשים וקרציות. התספורת מסייעת לחסל אותם בקלות. אם לכלב יש פרווה קצרה, אין צורך לבצע תספורת. אבל אם הכלב הוא בעל פרווה ארוכה כדאי לספר אותו שבוע לפני תחילת הקיץ, ואם יש צורך אז גם פעם נוספת במהלכו. את התספורת אפשר לעשות אצל כל וטרינר. אולם אם אתם רוצים תספורת כלבים יפה ומקצועית, גשו לספר הכלבים הקרוב למקום מגוריכם. חלק מספרי הכלבים יכולים להגיע לבית הלקוח.

הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר:

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!