טיפים לשמירה על הכלב מפני פרעושים

כולם אוהבים את הקיץ. בתקופה זו אפשר ללכת לים, לשחות בבריכה ולטייל במקומות שונים. אבל הקיץ הוא גם העונה בה כל מיני יצורים מזיקים כמו ג'וקים ופרעושים מככבים בבית ומתעלקים על בעלי חיים. פשפשים מתרבים במהירות. תוך חודש הם יכולים להשתלט על המקום בו הם נמצאים. בנוסף הפרעושים גורמים לאלרגיות כמו גם מפיצים מחלות העלולות להסב נזק לבעלי כלבים. לכן צריך להכין את הכלב והדירה לקיץ כפי שממליץ ג'ים המפריז.

קוטלי מזיקים

צריך להבין שכמות הפרעושים שאתם רואים היא רק 5% מכלל הפשפשים בבית. צריך לתקוף את הפשפשים לפני שהם ממשיכים להתרבות. לתקוף אותם על החיות בבית ועל הרהיטים. השתמשו בקוטלי מזיקים המכילים IGR (Incest Growth Regulator). חומרים אלו יחסלו את הפשפשים על השטיח ואת הפשפשים הנמצאים מתחת ועל הריהוט.

לטפל בכלב

קיימים חומרים שונים העוזרים לסלק את הפרעושים מפרוות הכלבים כמו שמפו, תרסיסים וחומרים אחרים האמורים לשמור על הכלב נקי מפרעושים בין שבוע לחודש. התמידו בשימוש בחומרים אלו ואל תשכחו לבדוק את הוראות השימוש על גבי האריזה. חשוב לטפל בכל חיות הבית כולל חתולים שלא יוצאים מפתח הבית. כדאי להתייעץ עם ווטרינרים לגבי החומרים המומלצים.

תספורת

הדרך הטובה ביותר להימנע מפרעושים היא לספר את הכלב כמה פעמים במהלך השנה. אתם יכולים לבחור בית תספורת קצוצה לגמרי, כלומר להסיר את הפרווה, או להוריד שיכבה גדולה. לא משנה במה תבחרו, לפשפשים יהיה פחות סיכוי לעלות על הכלב ובנוסף הכלב ירגיש הרבה יותר טוב בימי הקיץ.

הנכם מוזמנים ליצור אתנו קשר בטלפון, או להשאיר פרטים דרך האתר:

טיפים נוספים שאולי יעניינו אותך:

השירותים שלנו

לפרטים דברו איתי: 050-5236090050-5236090 או מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!